Krimpense Zwemvereniging De Lansingh

Krimpen aan den IJssel

 

Clubrecords Estafette

Heren   Dames  
4 x 50 meter vrije slag 1.35.23   4 x 50 meter vrije slag 1.50.65
5 x 50 meter vrije slag     5 x 50 meter vrije slag 2.46.77
4 x 100 meter vrije slag 3.30.81   4 x 100 meter vrije slag 4.06.85
4 x 200 meter vrije slag 8.18.59   4 x 200 meter vrije slag 9.06.36
4 x 50 meter wisselslag 1.44.26   4 x 50 meter wisselslag 2.06.02
4 x 100 meter wisselslag 3.57.23   4 x 100 meter wisselslag 4.33.71
4 x 200 meter wisselslag     4 x 200 meter wisselslag  
10 x 100 meter vrije slag 9.22.06   10 x 100 meter vrije slag  
4 x 50 meter rugslag 2.33.33   4 x 50 meter rugslag 2.38.08
4 x 100 meter rugslag 4.19.81   4 x 100 meter rugslag 5.15.85
4 x 50 meter schoolslag 2.28.29   4 x 50 meter schoolslag 2.38.06
4 x 100 meter schoolslag 4.47.08   4 x 100 meter schoolslag 5.42.50
4 x 50 meter vlinderslag 2.42.23   4 x 50 meter vlinderslag 2.29.03
4 x 100 meter vlinderslag 4.05.91   4 x 100 meter vlinderslag  
       
Gemengd        
4 x 50 meter vrije slag 1.48.35      
4 x 100 meter vrije slag 4.30.48      
4 x 50 meter wisselslag 2.01.85      
4 x 100 meter wisselslag        

 

4 x 50 meter vrije slag
Heren Dames
24-06-2006 te Roosendaal 28-06-2009 te Alkmaar
Namen Tijd Namen Tijd
Johnny Kranendonk 1.35.23 Eline Roobol 1.50.65
Jelte Stanic   Mariska Scheel  
Elmar Gouw   Sietske Visser  
Frank Boon   Elise van der Wal  
     
5 x 50 meter vrije slag
Heren Dames
  22-09-2001 te Zwijndrecht
Namen Tijd Namen Tijd
    Esperanza Llorente-Saiz 2.46.77
    Miranda Lomax  
    Misha van der Poel  
    Nienke Patty  
    Esther Kion  
     
4 x 100 meter vrije slag
Heren   Dames  
19-12-2008 te Amsterdam 15-12-2006 te Drachten
Namen Tijd Namen Tijd
Frank Boon 3.30.81 Karen van der Wal 4.06.85
Jelte Stanic   Sietske Visser  
Johnny Kranendonk   Mariska Scheel  
Stefan Groeneweg   Elise van der Wal  
     
4 x 200 meter vrije slag
Heren   Dames  
08-03-2008 te 's-Gravenzande 03-02-2018 te 's-Gravenzande
Namen Tijd Namen Tijd
Roland Boon 8.18.59 Mariska Scheel 09.06.36
Jelte Stanic   Esther Reinders  
Remi Ouborg   Aniek Erenstein-Huijsman  
Johnny Kranendonk   Britta Koehorst  
     
10 x 100 meter vrije slag
Heren   Dames  
28-09-2008 te Eindhoven    
Namen Tijd Namen Tijd
Stefan Groeneweg 9.22.06    
Rutger Dalm      
Sander Ott      
Sven Kouwenhoven      
Timo van Ek      
Mark Lomax      
Johnny Kranendonk      
Jelte Stanic      
Remi Ouborg      
Frank Boon      
     
4 x 50 meter wisselslag
Heren   Dames  
28-06-2009 te Alkmaar 24-09-2016 te Ridderkerk
Namen Tijd Namen Tijd
Roland Boon 1.44.26 Britta Koehorst 2.06.02
Jelte Stanic   Aniek Erenstein-Huijsman  
Frank Boon   Mariska Scheel  
Johnny Kranendonk   Kimberley Coenders  
     
4 x 100 meter wisselslag
Heren   Dames  
19-12-2008 te Amsterdam 17-03-2007 te 's-Gravenzande
Namen Tijd Namen Tijd
Frank Boon 3.57.23 Britta Koehorst 4.33.71
Jelte Stanic   Aniek Erenstein-Huijsman  
Johnny Kranendonk   Mariska Scheel  
Remi Ouborg   Pien Schravesande  
     
4 x 50 meter rugslag
Heren   Dames  
29-01-2011 te Zwijndrecht 04-02-2012 te Zwijndrecht
Namen Tijd Namen Tijd
Robin Lecomte 2.33.33 Kimberly Coenders 2.38.08
Jaap van Dalsem   Dina Soliman  
Kevin Kingma   Iva den Haan  
Jens Krijgsman   Pien Schravesande  
     
4 x 100 meter rugslag
Heren   Dames  
28-09-2008 te Eindhoven 27-09-2015 te Eindhoven
Namen Tijd Namen Tijd
Stefan Groeneweg 4.19.81 Hanne Snijders 5.15.85
Ivo Boon   Fleur van Norren  
Remi Ouborg   Emma Schurink  
Frank Boon   Britta Koehorst  
     
4 x 50 meter schoolslag
Heren   Dames  
27-01-2007 te Ennigloh (Dld) 27-01-2007 te Ennigloh (Dld)
Namen Tijd Namen Tijd
Dustin van Horik 2.28.29 Dyonne Dorchain 2.38.06
Peter de Vries   Daniek Gouw  
Martijn van den Berge   Wendy Mets  
Mark Huijsman   Sietske Visser  
     
4 x 100 meter schoolslag
Heren   Dames  
28-09-2008 te Eindhoven 03-11-2001 te Amsterdam
Namen Tijd Namen Tijd
Mark Lomax 4.47.08 Laura Jaspers 5.42.50
Stefan Groeneweg   Elise van der Wal  
Sander Ott   Sabrina van Vuuren  
Jelte Stanic   Renata van den Berg  
     
4 x 50 meter vlinderslag
Heren   Dames  
16-10-2010 te Dordrecht 30-04-2016 te Ridderkerk
Namen Tijd Namen Tijd
Robin Lecomte 2.42.23 Hanne Snijders 2.29.03
Mitchell van der Tak   Esther Reinders  
Kevin Kingma   Fleur van Norren  
Jens Krijgsman   Minouk Hol  
     
4 x 100 meter vlinderslag
Heren   Dames  
25-09-2005 te Tilburg  
Namen Tijd Namen Tijd
Stefan Groeneweg 4.05.91    
Frank Boon      
Sander Ott      
Johnny Kranendonk      
     
4 x 50 meter vrije slag    
Gemengd    
24-02-2018 te Krimpen ad IJssel    
Namen Tijd    
Aniek Erenstein-Huijsman 1.48.35    
Kevin Kingma      
Sietske Ott-Visser      
Rutger Dalm      
     
4 x 100 meter vrije slag    
Gemengd    
08-10-2016 te Ridderkerk    
Namen Tijd    
Fleur van Norren 4.30.48    
Erik Oldenkamp      
Esther Reinders      
Johrick Wijma      
     
4 x 50 meter wisselslag    
Gemengd    
13-02-2016 te Krimpen ad IJssel    
Namen Tijd    
Aniek Huijsman 2.01.85    
Alex Catsburg      
Petra van Schteren      
Rutger Dalm      
     
4 x 100 meter wisselslag    
Gemengd    
     
Namen Tijd